
Акустична переносна колонка ZXX-5550 80Вт 2x8" 71х31х28см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/2MIC/ДК 1шт 6294
8 105 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6294
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична переносна колонка ZXX-5550 80Вт 2x8" 71х31х28см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/2MIC/ДК 1шт 6294
Акустична переносна колонка – це портативна підлогова система. Вона призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або проводового підключення через 3,5 мм роз'єм.
Корпус акустичної колонки виготовлений з міцного, високоякісного ABS-пластика з металевими гратами на динаміці.
Перевагою цієї моделі стала її сумісність із такими самими пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього достатньо встановити ще одну колонку, поєднавши їх за допомогою технології True Wireless Stereo
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймач.
Двопозиційний акустичний затискач використовується для надійного підключення акустичних кабелів до колонки. Пружинні важелі дозволяють швидко вставляти та фіксувати дроти, що особливо зручно при частій зміні підключення. Основна задача такого затиску - запобігти випадковому від'єднанню кабелю та забезпечуючи якісну передачу звукового сигналу.
LED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.
Колонка має акумулятор, який дає пристрою автономність та до 10 годин прослуховування музики без підзарядки.
Це не просто колонка, а ще й караоке. Можна співати в караоке і відразу ж записати і зберегти Ваше виконання улюбленого треку, або запросто вести невеликі розважальні заходи, адже Ви отримаєте якісний звук, що чітко передається.
Функція незалежного регулювання звуку мікрофона та загального звуку дозволяє окремо налаштовувати гучність мікрофона та рівень відтворення музики. Це особливо зручно при використанні колонки для караоке, виступів або заходів: голос можна зробити більш виразним, а фон комфортним за гучністю. Завдяки роздільному регулюванню забезпечується чистий баланс між вокалом та музикою, що робить звучання професійним та приємним для слухачів.
Великі кнопки регулювання налаштувань еквалайзера забезпечують зручне та точне керування звуком. Завдяки збільшеному розміру кнопок легко налаштовувати баси, середні та високі частоти навіть під час використання на заходах або в умовах слабкого освітлення.
Заряджається колонка від мережі (15V)
Функція ефект ECHO додає до голосу легке луна, створюючи відчуття об'ємного і глибшого звуку. Такий режим особливо популярний при караоке та живих виступах, оскільки робить вокал більш виразним і ближчим до професійного звучання.
Кнопка пріоритету звуку мікрофона потрібна при активації мікрофона в момент розмови, тоді рівень гучності музики автоматично знижується або приглушується, щоб голос було краще чути. Це корисна функція в ситуаціях, коли потрібно проводити аудіовиступи або конференції, щоб голос був чітко чути без необхідності вручну керувати гучністю.
На інформаційному дисплеї відображаються ключові дані, налаштування, рівень зарядки батареї та режими роботи колонки. Завдяки дисплею керування колонкою стає простим та легким.
Колонка, має два бездротових мікрофона, ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Зручне конструктивне рішення, при якому панель управління розташована на верхній частині і забезпечує швидкий доступ до всіх основних функцій, а роз'єми - винесені на задню частину, завдяки чому дроти не заважають і не псують зовнішній вигляд колонки.
Міцна вбудована ручка забезпечує зручне перенесення без використання коліс. Таке рішення дозволяє легко транспортувати пристрій, зберігаючи його мобільність навіть за значних габаритів.
Буклет-інструкція українською мовою ().
Характеристики
Тип
Акустична портативна колонка
Бездротові можливості
Bluetooth
Кількість динаміків
2
Розмір динаміка
8"
Сумарна потужність звуку
80 Вт (3000 Вт P.M.P.O)
Чутливість
93 Дб
Опір
4 Ом
Інтерфейси
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм,
2x MIC IN
Матеріал корпусу
Пластик + Алюміній
Максимальна частота
20000 Гц
Мінімальна частота
20 Гц
FM-приймач
є
LED підсвічування
є
Інформаційний дисплей
є
Еквалайзер
є
Пульт дистанційного керування
є
Незалежне регулювання звуку мікрофона та загального звуку
є
Підтримувані картки пам'яті
TF
Підключення кількох пристроїв за допомогою технології True Wireless Stereo (TWS)
є
Тип живлення
DC 15 V + акумулятор
Колір корпусу
чорний
Мікрофон
2 бездротових
Можливість запису з мікрофону
є
Ємність акумулятора
4500mAh
Ефект ECHO
є
Пріоритет мікрофону
є
Роз'єм GUITAR
немає
Двопозиційний акустичний затискач
є
Великі кнопки управління
є
Спосіб переміщення
вбудована ручка
Розташування панелі керування
панель керування зверху, роз'єми ззаду
Габаритні розміри
71х31х28 см
В ящику 1 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику – 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товари вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягають!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Розмір динаміка | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Потужність | 80 Вт |
| Чутливість | 93 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 2MIC, USB, jack 3.5 мм |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 4500 mAh |
| Заряджання батареї | От сети |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Мікрофон | 2 бездротові |
| Мінімальна частота | 20 |
| Назва прайс-листа | NP-20250829-SPEAKERS-N |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Розташування панелі керування | Роз'єми — ззаду, кнопки керування — зверху |
| Опір | 4 Ом |
| Способ переноски | Ручка вбудована в корпус |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 105 ₴






