
Акустична переносна колонка ZXX-1520 120Вт 1x15" 66х34х33см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/2MIC/ДК 1шт 6295
7 091 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6295
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична переносна колонка ZXX-1520 120Вт 1x15" 66х34х33см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/2MIC/ДК 1шт 6295
Акустична переносна колонка - це портативна підлогова система. Вона призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або проводового підключення через 3,5 мм роз'єм.
Корпус акустичної колонки виготовлений з міцного, високоякісного ABS-пластика з пластиковими гратами на динаміці.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймач
Перевагою цієї моделі стала її сумісність із такими самими пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього достатньо встановити ще одну колонку, поєднавши їх за допомогою технології True Wireless Stereo
LED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.
Колонка має акумулятор 4500mAh, який дає пристрою автономність та до 10 годин прослуховування музики без підзарядки.
Двопозиційний акустичний затискач використовується для надійного підключення акустичних кабелів до колонки. Підпружинені важелі дозволяють швидко вставляти та фіксувати дроти, що особливо зручно при частій зміні підключення. Основна задача такого затиску - запобігти випадковому від'єднанню кабелю та забезпечуючи якісну передачу звукового сигналу.
Повзунковий еквалайзер – це вбудований регулятор звуку, виконаний у вигляді окремих повзунків, кожен із яких відповідає за певний діапазон частот. Завдяки цій можливості можна самостійно підлаштовувати акустику під жанр музики, акустичні особливості приміщення чи особисті уподобання, створюючи максимально комфортне та індивідуальне звучання.
Це не просто колонка, а ще й караоке. Можна співати в караоке і відразу ж записати і зберегти Ваше виконання улюбленого треку, або запросто вести невеликі розважальні заходи, адже Ви отримаєте якісний звук, що чітко передається.
Функція незалежного регулювання звуку мікрофона та загального звуку дозволяє окремо налаштовувати гучність мікрофона та рівень відтворення музики. Це особливо зручно при використанні колонки для караоке, виступів або заходів: голос можна зробити більш виразним, а фон комфортним за гучністю. Завдяки роздільному регулюванню забезпечується чистий баланс між вокалом та музикою, що робить звучання професійним та приємним для слухачів.
Заряджається колонка від мережі (12V)
Функція ефект ECHO додає до голосу легке відлуння, створюючи відчуття об'ємного і глибшого звуку. Такий режим особливо популярний при караоке та живих виступах, оскільки робить вокал більш виразним і ближчим до професійного звучання.
Кнопка пріоритету звуку мікрофона потрібна при активації мікрофона в момент розмови, тоді рівень гучності музики автоматично знижується або приглушується, щоб голос було краще чути. Це корисна функція в ситуаціях, коли потрібно проводити аудіовиступи або конференції, щоб голос був чітко чути без необхідності вручну керувати гучністю.
На інформаційному дисплеї відображаються ключові дані про налаштування та режими роботи колонки. Завдяки дисплею керування колонкою стає простим та легким.
У колонки зручне фронтальне (переднє) розміщення панелі керування з усіма кнопками та роз'ємами. Таке розташування забезпечує легкий та швидкий доступ до функцій пристрою. Керування відтворенням, регулювання гучності та підключення додаткових пристроїв завжди знаходяться прямо перед очима.
Колеса на корпусі дозволяють легко переміщати її навіть при великій вазі, а висувна ручка забезпечує комфорт, як у дорожньої валізи. Таке рішення ідеально підходить для виїзних заходів, вечірок та концертів.
Колонка має два бездротових мікрофони, і ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Буклет-інструкція українською мовою ().
Характеристики
Тип
Акустична портативна колонка
Бездротові можливості
Bluetooth
Кількість динаміків
1
Розмір динаміка
15"
Сумарна потужність звуку
120 Вт (3000 Вт P.M.P.O)
Чутливість
93 Дб
Опір
4 Ом
Інтерфейси
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм,
1x MIC IN
Матеріал корпусу
Пластик
Максимальна частота
20000 Гц
Мінімальна частота
50 Гц
FM-приймач
є
LED підсвічування
є
Інформаційний дисплей
є
Повзунковий еквалайзер
є
Пульт дистанційного керування
є
Двопозиційний акустичний затискач для підключення інших пристроїв
є
Підтримувані картки пам'яті
TF
Підключення кількох пристроїв за допомогою технології True Wireless Stereo (TWS)
є
Тип живлення
DC 12 V + акумулятор
Колір корпусу
чорний
Мікрофон
2 бездротових
Можливість запису з мікрофону
є
Ємність акумулятора
7,4V 4500mAh
Ефект ECHO
є
Пріоритет мікрофону
є
Функція незалежного регулювання звуку мікрофона та загального звуку
є
Роз'єм GUITAR
немає
Розташування панелі керування
попереду
Спосіб переміщення
колеса, висувна ручка
Габаритні розміри
66х34х33 см
В ящику 1 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику – 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товари вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягають!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір динаміка | 15 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Потужність | 120 Вт |
| Чутливість | 93 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 1MIC, USB, jack 3.5 мм |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 4500 mAh |
| Заряджання батареї | От сети |
| Кількість динаміків | 1 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Мікрофон | 2 бездротові |
| Мінімальна частота | 50 |
| Назва прайс-листа | NP-20250814-SPEAKERS-N |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Розташування панелі керування | Роз'єми та кнопки керування — спереду |
| Опір | 4 Ом |
| Способ переноски | Висувна ручка/Колесики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 091 ₴






