
Акустична переносна колонка ZXX-1095 80Вт 2x8" 59х27х26 см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/MIC/ДК 1шт 6297
5 538 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6297
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична переносна колонка ZXX-1095 80Вт 2x8" 59х27х26 см USB/TWS/TF/REC/LED/EQ/FM/BT/MIC/ДК 1шт 6297Акустична переносна колонка - це портативна підлогова система, з підставкою для телефону. Вона призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або проводового підключення через 3,5 мм роз'єм.Корпус акустичної колонки виготовлений з міцного, високоякісного ABS-пластика з металевими гратами на динаміці.Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймачПеревагою цієї моделі стала її сумісність із такими самими пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього достатньо встановити ще одну колонку, поєднавши їх за допомогою технології True Wireless StereoLED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.Колонка має акумулятор 4500mAh, який дає пристрою автономність та до 10 годин прослуховування музики без підзарядки.Повзунковий еквалайзер – це вбудований регулятор звуку, виконаний у вигляді окремих повзунків, кожен із яких відповідає за певний діапазон частот. Завдяки цій можливості можна самостійно підлаштовувати акустику під жанр музики, акустичні особливості приміщення чи особисті уподобання, створюючи максимально комфортне та індивідуальне звучання.Це не просто колонка, а ще й караоке. Можна співати в караоке і відразу ж записати і зберегти Ваше виконання улюбленого треку, або запросто вести невеликі розважальні заходи, адже Ви отримаєте якісний звук, що чітко передається.Функція незалежного регулювання звуку мікрофона та загального звуку дозволяє окремо налаштовувати гучність мікрофона та рівень відтворення музики. Це особливо зручно при використанні колонки для караоке, виступів або заходів: голос можна зробити більш виразним, а фон комфортним за гучністю. Завдяки роздільному регулюванню забезпечується чистий баланс між вокалом та музикою, що робить звучання професійним та приємним для слухачів.Роз'єм GUITAR призначений для підключення гітари безпосередньо до колонки. Це зручний спосіб для гітаристів використовувати колонку як підсилювач для свого інструменту без необхідності додаткового пристрою, такого як гітарний підсилювач.Заряджається колонка від мережі (9V)Функція ефект ECHO додає до голосу легке відлуння, створюючи відчуття об'ємного і глибшого звуку. Такий режим особливо популярний при караоке та живих виступах, оскільки робить вокал більш виразним і ближчим до професійного звучання.Кнопка пріоритету звуку мікрофона потрібна при активації мікрофона в момент розмови, тоді рівень гучності музики автоматично знижується або приглушується, щоб голос було краще чути. Це корисна функція в ситуаціях, коли потрібно проводити аудіовиступи або конференції, щоб голос був чітко чути без необхідності вручну керувати гучністю.Колонка має один бездротовий мікрофон, і ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.На інформаційному дисплеї відображаються ключові дані, відсоток зарядки колонки, налаштування та режими роботи колонки. Завдяки дисплею керування колонкою стає простим та легким.Зручне конструктивне рішення, при якому панель управління та роз'єми розташовані на верхній частині колонки і забезпечує швидкий доступ до всіх основних функцій. Можна легко підключати мікрофон, флешку або інші пристрої, а також регулювати гучність, еквалайзер та додаткові налаштування, не нахиляючись та не повертаючи колонку. Верхнє розташування панелі робить використання більш комфортним та практичним, особливо під час заходів та виступів.Колеса на корпусі дозволяють легко переміщати її навіть при великій вазі, а висувна ручка забезпечує комфорт, як у дорожньої валізи. Таке рішення ідеально підходить для виїзних заходів, вечірок та концертів. Буклет-інструкція українською мовою ().
Характеристики
Тип Акустична портативна колонкаБездротові можливостіBluetoothКількість динаміків2Розмір динаміка8"Сумарна потужність звуку80 ВтЧутливість93 ДбОпір4 ОмІнтерфейсиUSB, Mini-Jack AUX 3.5 мм,
2x MIC IN, 1x GTМатеріал корпусуПластик + АлюмінійМаксимальна частота20000 ГцМінімальна частота50 ГцFM-приймачєLED підсвічуванняєІнформаційний дисплейєПовзунковий еквалайзерєПульт дистанційного керуванняєПріоритет мікрофонуєПідтримувані картки пам'ятіTFПідключення кількох пристроїв за допомогою технології True Wireless Stereo (TWS)єТип живленняDC 9 V + акумуляторКолір корпусучорнийМікрофон1 бездротовийМожливість запису з мікрофонуєЄмність акумулятора7,4V 4500mAhЕфект ECHOєФункція незалежного регулювання звуку мікрофона та загального звукуєМожливість підключення гітариєРозташування панелі керуваннязверхуСпосіб переміщенняколеса, висувна ручкаГабаритні розміри59х27х26 см
В ящику 1 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику – 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!Товари вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягають!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Розмір динаміка | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Потужність | 80 Вт |
| Чутливість | 93 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 1GT, 2MIC, USB, jack 3.5 мм |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 4500 mAh |
| Заряджання батареї | От сети |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Мікрофон | 1 бездротовий |
| Мінімальна частота | 50 |
| Назва прайс-листа | NP-20260227-SPEAKERS-N |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Розташування панелі керування | Кнопки керування й роз'єми — зверху |
| Опір | 4 Ом |
| Способ переноски | Висувна ручка/Колесики |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 538 ₴





