
Акустична переносна колонка ZXX-5502 800Вт 8" 36х28х27 см USB/TWS/TF/LED/EQ/FM/BT/MIC/ДК 1шт 6439
3 039 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6439
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична переносна колонка ZXX-5502 800Вт 8" 36х28х27 см USB/TWS/TF/LED/EQ/FM/BT/MIC/ДК 1шт 6439
Акустична переносна колонка - це портативна підлогова система, з підставкою для телефону. Вона призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового підключення через 3,5 мм роз'єм.
Корпус акустичної колонки виготовлений з міцного, високоякісного ABS-пластика з металевими гратами на динаміці.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймач
LED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.
Колонка має акумулятор ємністю 2400mAh 7.4В, який дає пристрою автономність і до 8-10 години прослуховування музики без підзарядки. Заряджається колонка від кабелю USB-Type C.
Еквалайзер дозволяє користувачеві самостійно настроїти частоту діапазону для прослуховування кожного треку. Для активації режиму налаштування еквалайзера потрібно натиснути та утримувати кнопку MENU
Перевагою цієї моделі стала її сумісність із такими самими пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього достатньо встановити ще одну колонку, поєднавши їх за допомогою технології True Wireless Stereo
Це не просто колонка, а ще й караоке. Можна співати в караоке, або вести невеликі розважальні заходи, адже Ви отримаєте якісний звук, що чітко передається.
Колонка має один бездротовий мікрофон, ідеально підходить для різноманітних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції. Мікрофон заряджається від кабелю USB-Type C.
Кнопка пріоритету звуку мікрофона потрібна при активації мікрофона в момент розмови, тоді рівень гучності музики автоматично знижується або приглушується, щоб голос було краще чути. Це корисна функція в ситуаціях, коли потрібно проводити аудіовиступи або конференції, щоб голос був чітко чути без необхідності вручну керувати гучністю.
Для зручності переміщення колонка має вбудовану ручку для транспортування. Завдяки міцній та ергономічній конструкції ручки пристрій легко переносити з дому на вулицю, брати із собою на заходи або використовувати у виїзних умовах. Такий дизайн робить колонку мобільною та максимально зручною у використанні.
Зручне конструктивне рішення при якому панель управління розташована на верхній частині і забезпечує швидкий доступ до всіх основних функцій, а роз'єми - винесені на задню частину, завдяки чому дроти не заважають і не псують зовнішній вигляд колонки.
Колонка ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Буклет-інструкція українською мовою ().
Характеристики
Тип
Акустична портативна колонка
Бездротові можливості
Bluetooth
Чутливість
90 Дб
Опір
4 Ом
Кількість динаміків
1
Розмір динаміка
8"
Сумарна потужність звуку
800 Вт
Інтерфейси
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм,1x MIC IN
Матеріал корпусу
Пластик + Алюміній
Максимальна частота
20000 Гц
Мінімальна частота
50 Гц
FM-приймач
є
LED підсвічування
є
Інформаційний дисплей
є
Еквалайзер
є, через кнопку MENU
Пульт дистанційного керування
немає
Роз'єм GUITAR
немає
Підтримувані картки пам'яті
TF
Підключення кількох пристроїв за допомогою технології True Wireless Stereo (TWS)
є
Тип живлення
USB-Type C / акумулятор
Колір корпусу
чорний
Мікрофон
1 бездротовий
Ефект ECHO
немає
Пріоритет мікрофона
є
Ємність акумулятора
7,4V 3600mAh
Спосіб переміщення
вбудована ручка
Розташування панелі керування
панель управління зверху, рознімання - ззаду
Габаритні розміри
36х28х27 см
В ящику 1 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику – 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товари вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягають!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Розмір динаміка | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова |
| Потужність | 800 Вт |
| Чутливість | 90 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 1MIC, USB, jack 3.5 мм |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 3600 mAh |
| Заряджання батареї | USB-Type C |
| Кількість динаміків | 1 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Мікрофон | 1 бездротовий |
| Мінімальна частота | 50 |
| Назва прайс-листа | NP-20260116-SPEAKERS-D |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Розташування панелі керування | Роз'єми — ззаду, кнопки керування — зверху |
| Опір | 4 Ом |
| Способ переноски | Ручка вбудована в корпус |
| Технічні особливості пристрою | 1 роз'єм MIC, FM-приймач, LED подсветка, True Wireless Stereo, Інформаційний дисплей, Під'єднання до ПК, Пріоритет мікрофона, Еквалайзер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 039 ₴






