
Зарядний пристрій 220В 3,0А 20Вт 12В USBx1 Type-Cx1 з кабелем Type-C - Type-C QC3.0 WUW-T72C 130шт 6337
210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6337
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 3,0А 20Вт 12В USBx1 Type-Cx1 з кабелем Type-C - Type-C QC3.0 WUW-T72C 130шт 6337
Зарядний пристрій - це мережний адаптер з двома USB виходами та кабелем Type-C - Type-C, який дозволяє заряджати 2 пристрої одночасно
Практична реалізація адаптера із заокругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, міцного пластику та має досить компактні розміри.
Виняткову надійність аксесуара та безпеку гаджетів, що заряджаються, гарантує багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання.
Зарядний пристрій підтримує QC3.0 Fast Сharger, завдяки чому може повністю заряджати сумісні мобільні апарати менш ніж за годину.
Вогнестійкий корпус із пластику ABS не буде перегріватися при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, стійкий до подряпин, ударів або падінь.
Може використовуватися не тільки для телефону, а й інших пристроїв, наприклад, планшета, навушників, смарт годинника, не забувайте враховувати сумісність портів і потужність струму.
Характеристики
Тип пристрою
Зарядний мережевий пристрій з кабелем
Потужність
20 Вт
Кількість роз'ємів
USB A х1
USB Type C х1
Живлення
мережа 220 В
Тип кабелю
USB Type C - USB Type C
Матеріал
ABS-пластик, Сердечник з чистої міді
Input
AC 100-240V 50/60 Hz 0.5 A
Output USB
DC 5V-3 A 9V-2 A 12V-1.5 A
Output Type-C
DC 5V-3 A 9V-2.22 A 12V-1.67 A
Довжина кабелю
1 м
Стандарт швидкої зарядки
QC3.0 Fast Сharger
Форма роз'ємів кабелю
прямий - прямий
Довжина
80 мм
В ящику 130 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Вид | Адаптер |
| Колір | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель USB |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю (м) | 1 м |
| Кабель | Type C - Type C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20250315-MIX-G |
| Напруга (otput) | 12 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x1, USB Type-C x1 |
| Сила струму (А) | 3 A |
| Технології для швидкого заряджання | QC 3.0 |
| Упаковка | Коробка |
| Форма роз'єму | Прямий - прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴






