
Зарядний пристрій 220В 3А 20Вт 12В Type-C з кабелем Type-C - Lightning WUW-T12 192шт 6339
190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6339
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 5В/9В 20Вт з кабелем Type-C - Lightning WUW-T12 192шт 6339
Зарядний пристрій - це мережний адаптер з одним USB виходом та кабелем Type-C - Lightning
Практична реалізація адаптера із заокругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, міцного пластику та має досить компактні розміри.
Виняткову надійність аксесуара та безпеку гаджетів, що заряджаються, гарантує багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання.
Зарядний пристрій підтримує технологію Fast Сharger, завдяки чому може повністю заряджати сумісні мобільні апарати за годину.
Вогнестійкий корпус із пластику ABS не буде перегріватися при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, стійкий до подряпин, ударів або падінь.
Може використовуватися не тільки для телефону, а й інших пристроїв, наприклад, планшета, навушників, смарт годинника, не забувайте враховувати сумісність портів і потужність струму.
Характеристики
Тип пристрою
Зарядний мережевий пристрій з кабелем
Потужність
20 Вт
Кількість роз'ємів
USB Type-C х1
Живлення
мережа 220 В
Тип кабелю
USB Type-C - USB Lighthing
Матеріал
ABS-пластик, Сердечник з чистої міді
Input
AC 110-240V 50/60 Hz 0.5 A
Output USB Type A
DC 5V-3 A 9V-2.22 A 12V-1.67 A
Довжина
72 мм
Довжина кабелю
1 м
Стандарт швидкої зарядки
Fast Сharger
Форма роз'ємів кабелю
прямий - прямий
В ящику 192 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Вид | Адаптер |
| Колір | Білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель USB |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю (м) | 1 м |
| Кабель | Type-C - Lightning |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20250315-MIX-G |
| Напруга (otput) | 12 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB Type-C x1 |
| Сила струму (А) | 3 A |
| Технології для швидкого заряджання | Fast Charging Smart charger |
| Упаковка | Коробка |
| Форма роз'єму | Прямий - прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴



