
Зарядний пристрій 220В 3,0А 20Вт 12В Type-Cx1 PD WUW-C145 192шт 6340
135 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6340
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 3,0А 20Вт 12В Type-Cx1 PD WUW-C145 192шт 6340
Зарядний пристрій - це мережний адаптер з одним виходом, який дозволяє заряджати один пристрій
Практична реалізація адаптера із заокругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, міцного пластику та має досить компактні розміри.
Вогнестійкий корпус із пластику ABS не буде перегріватися при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, стійкий до подряпин, ударів або падінь.
Зарядний пристрій підтримує технологію PD, завдяки чому може повністю заряджати сумісні мобільні апарати менш ніж за годину.
Може використовуватися не тільки для телефону, а й інших пристроїв, наприклад, планшета, навушників, смарт годинника, не забувайте враховувати сумісність портів і потужність струму.
Характеристики
Тип
зарядний пристрій
Кількість роз'ємів
USB Type C х1
Матеріал
ABS-пластик
Максимальна потужність
USB Type C - 20 Вт
Input
AC 100-240V 50/60 Hz 0,5 А
Стандарт швидкої зарядки
PD
Живлення
мережа 220 В
Output USB Type C
DC 5 V - 3 A 9 V - 2.22 A
12 V - 1.67 A
Довжина
74 мм
В ящику 192 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20250315-MIX-G |
| Напруга (otput) | 12 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB Type-C x1 |
| Сила струму (А) | 3 A |
| Технології для швидкого заряджання | PD |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴




