
Зарядний пристрій 220В 3,0А 18Вт 12В USBx1 с кабелем USB - Type-C QC3.0 WUW-T95 192шт 6343
135 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6343
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 3,0А 18Вт 12В USBx1 с кабелем USB - Type-C QC3.0 WUW-T95 192шт 6343
Зарядний пристрій – це мережний адаптер з одним USB виходом та кабелем USB – Type-C
Практична реалізація адаптера із заокругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, міцного пластику та має досить компактні розміри.
Виняткову надійність аксесуара та безпеку гаджетів, що заряджаються, гарантує багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження і короткого замикання.
Зарядний пристрій підтримує QC3.0 Fast Сharger, завдяки чому може повністю заряджати сумісні мобільні апарати менш ніж за годину.
Вогнестійкий корпус із пластику ABS не буде перегріватися при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, стійкий до подряпин, ударів або падінь.
Може використовуватися не тільки для телефону, а й інших пристроїв, наприклад, планшета, навушників, смарт годинника, не забувайте враховувати сумісність портів і потужність струму.
Характеристики
Тип пристрою
Зарядний мережевий пристрій
Потужність
18 Вт
Кількість роз'ємів
USB A х1
Живлення
мережа 220 В
Тип кабелю
USB Type A - USB Type C
Матеріал
ABS-пластик, Сердечник з чистої міді
Input
AC 110-240V 50/60 Hz 0.5 A
Output USB Type A
DC 5V-3 A 9V-2 A 12V-1.5 A
Довжина
80 мм
Довжина кабелю
1 м
Стандарт швидкої зарядки
QC3.0 Fast Сharger
Форма роз'ємів кабелю
прямий - прямий
В ящику 192 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Вид | Адаптер |
| Потужність | 18 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель USB |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю (м) | 1 м |
| Кабель | USB - Type C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20250315-MIX-G |
| Напруга (otput) | 12 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x1 |
| Сила струму (А) | 3 A |
| Технології для швидкого заряджання | QC 3.0 |
| Упаковка | Коробка |
| Форма роз'єму | Прямий - прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴


