
Колонка музична портативна Bluetooth ZQS6220 8шт 6494
1 959 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6494
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна Bluetooth ZQS6220 8шт 6494Акустична переносна колонка - це портативна підлогова система, призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового підключення через 3,5 мм роз'єм.Корпус акустичної колонки виготовлений з міцного, високоякісного ABS-пластика з пластикамими гратами на динаміці.Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймачLED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.Колонка має акумулятор 3000 mAh, який дає пристрою автономність і до 5 години прослуховування музики без підзарядкиКолонка має 1 дротовий мікрофон і ідеально підходить для різноманітних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики
Тип Колонка музична портативнаБездротові можливостіBluetoothКількість динаміків2Розмір динаміка6,5""Сумарна потужність звуку 20 Вт (10Вт х2)Чутливість80 ДбОпір4 ОмІнтерфейсиUSB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC INМатеріал корпусуПластикМаксимальна частота18000 ГцМінімальна частота45 ГцFM-приймачєLED підсвічування єІнформаційний дисплейєЕквалайзернемаєПульт дистанційного керуванняєБездротові інтерфейси, що підтримуються BluetoothПідтримувані картки пам'ятіTFТип живленняmicroUSB DC 5 V через блок живлення 220 V + акумуляторКолір корпусучорнийМікрофон1 дротовийРозміри колонки20х20х50 смВ ящику 8 шт. Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 3000 mAh |
| Заряджання батареї | USB-microUSB |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна частота | 18000 |
| Мікрофон | 1 дротовий |
| Мінімальна частота | 45 |
| Назва прайс-листа | NP-20260118-MIX-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Розмір динаміка | 6,5 |
| Опір | 4 Ом |
| Технічні особливості пристрою | 1 роз'єм MIC, LED подсветка, Бездротовий пульт ДК, Інформаційний дисплей, Під'єднання до ПК |
| Тип | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴









