
Зарядний пристрій 220В 2,4А 12Вт 5В USBx2 LCD Original AR-220 500шт 7127
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7127
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 2,4А 12Вт 5В USBx2 LCD Original AR-220 500шт 7127
В ящику 500 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20250315-MIX-G |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x2 |
| Сила струму (А) | 2.4 A |
| Технічні особливості пристрою | Інформаційний дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 ₴

