
Зарядний пристрій 220В 3,0А 12Вт 5В USBx3 QC3.0 Quick Charger LCD 36-2S 500шт 7130
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7130
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 3,0А 12Вт 5В USBx3 QC3.0 Quick Charger LCD 36-2S 500шт 7130Зарядний пристрій - це мережний адаптер із трьома виходами USB Type-А (без кабелю), який дозволяє заряджати 3 пристрої одночасно.Практична реалізація адаптера із заокругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, ребристого, міцного пластику та має досить компактні розміри.Високоякісний вогнестійкий ABS-пластик не перегріватиметься при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, незалежно від подряпин, ударів чи падінь.Може використовуватися не тільки для телефону, а й інших пристроїв, наприклад, планшетів, навушників, смарт-годинників, трекерів, зовнішніх акумуляторів, електронних книг, але не забувайте враховувати сумісність портів і потужність струму.Зарядний пристрій підтримує технологію Quick Charge 3.0, завдяки чому може повністю заряджати сумісні мобільні апарати менш ніж за годину. Технологія, яку вона застосовує, автоматично розпізнає тип підключеного пристрою, гнучко регулює напругу та силу струму, забезпечуючи максимально швидкий зарядний пристрій, і в міру того, як батарея заряджається, вона поступово знижує необхідну силу струму.Пристрій має LED дисплей, що показує значення сили струму A і напруги В
Характеристики
ТипЗарядний пристрій Кількість роз'ємів USB3Матеріал Високоякісний вогнестійкий ABS-пластикМакс. вихідний струм 3 АInputAC 100-240V 50/60 Hz 0.5 A Output DC 5 V - 3 A Довжина85 ммLCD дисплей ТакВ ящику 500 шт. Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Потужність | 12 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20260414-MIX-G |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x3 |
| Сила струму (А) | 03:00:00 |
| Технології для швидкого заряджання | QC 3.0 |
| Технічні особливості пристрою | Інформаційний дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

