
Зарядний пристрій 12В 3,0А 20Вт 12В USBx1 Type-Cx1 QC3.0 YY-C02 250шт 7334
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7334
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 12В 3,0А 20Вт 12В USBx1 Type-Cx1 QC3.0 YY-C02 250шт 7334
Зарядний пристрій - це автомобільний зарядний пристрій, який має роз'єм USB і Type C із загальною потужністю 38 W потрібна для тих, хто хоче заряджати свої гаджети максимально швидко і ефективно в автомобілі.
Зарядний пристрій має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати 2 пристрої для зарядки без будь-яких труднощів.
Швидкий зарядний пристрій має інтелектуальний чіп для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом.
Пристрій чорного кольору, виготовлений з вогнестійкого глянсового пластику ABS з металевим наконечником, який має круглу форму. Тому не перегріватиметься при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь.
Пружинні фіксатори на корпусі зарядного пристрою забезпечують надійну фіксацію всередині роз'ємів різних типів прикурювачів.
Вихідна напруга 12 В дозволяє використовувати зарядний пристрій у різних моделях автомобілів. Пристрій працює з підтримкою технології Qualcomm Quick Charge 3.0, яка автоматично ідентифікує тип підключеного пристрою, гнучко регулює напругу/силу струму і максимально швидко заряджає пристрій. Нова технологія дозволяє визначати та динамічно підлаштовувати оптимальну вихідну потужність безпосередньо під даний пристрій та етап процесу живлення.
Характеристики
Тип
автомобільний зарядний пристрій
Input
12-32 V 50-60 Hz
Output
port 1: PD / 20 W
port 2: 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A
Загальна потужність
20 W + 18 W
Кількість пристроїв, що підключаються
2 (USBx1 Type-Cx1)
Матеріал
вогнетривкий ABS пластик + метал
Довжина
70 мм
В ящику 250 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
| Напруга (otput) | 12 В |
| Живлення приладу | Прикурювач 12 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x1, USB Type-C x1 |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Сила струму (А) | 3 A |
| Технології для швидкого заряджання | QC 3.0 |
| Тип | Автомобільний |
| Швидка зарядка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴





