
Зарядний пристрій 12В 2,5А 10,5Вт 5В USBx3 QC3.0 ADL-AK5 1000шт 7339
51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7339
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 12В 2,5А 10,5Вт 5В USBx3 QC3.0 ADL-AK5 1000шт 7339
Зарядний пристрій - це автомобільний зарядний пристрій, який має три роз'єми USB із загальним навантаженням 2,5 А для тих хто хоче заряджати свої гаджети максимально швидко та ефективно в автомобілі.
Зарядний пристрій має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати 3 пристрої для зарядки без будь-яких труднощів.
Швидкий зарядний пристрій має інтелектуальний чіп для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом.
Вогнестійкий корпус ABS не перегріватиметься під час заряджання, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь.
Пружинні фіксатори на корпусі зарядного пристрою забезпечують надійну фіксацію всередині роз'ємів різних типів прикурювачів.
Вихідна напруга 12 В дозволяє використовувати зарядний пристрій у різних моделях автомобілів. Пристрій працює з підтримкою технології Qualcomm Quick Charge 3.0, яка автоматично ідентифікує тип підключеного пристрою, гнучко регулює напругу/силу струму і максимально швидко заряджає пристрій. Нова технологія дозволяє визначати та динамічно підлаштовувати оптимальну вихідну потужність безпосередньо під даний пристрій та етап процесу живлення.
Характеристики
Тип
автомобільний зарядний пристрій
Input
12 V
Output
5.0 V - 2.5 A
Кількість USB портів
3
Матеріали
вогнетривкий ABS пластик
Довжина
80 мм
В ящику 1000 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Прикурювач 12 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x3 |
| Потужність | 10.5 Вт Вт |
| Сила струму (А) | 2.5 A |
| Технології для швидкого заряджання | QC 3.0 |
| Тип | Автомобільний |
| Швидка зарядка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 ₴





