
Зарядний пристрій 220В 2,4А 12Вт 5В USBx1 33-2 250шт 7349
85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7349
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 2,4А 12Вт 5В USBx1 33-2 250шт 7349
Зарядний пристрій - це мережевий адаптер з одним виходом USB (без кабелю)
Практична реалізація адаптера із закругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, міцного пластику і має досить компактні розміри.
Вогнезахисний корпус не перегрівається під час зарядки, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, незалежно від подряпин, ударів або падінь.
Його можна використовувати не тільки для телефону, але і для інших пристроїв, наприклад, планшетів, навушників, розумних годинників. Не забувайте враховувати сумісність портів та поточну потужність.
Характеристики
Тип
зарядний пристрій
Кількість роз'ємів
USB A х1
Матеріал
ABS-пластик
Output USB A
DC 5 V - 2,4 A
Input
AC 100-240V 50/60 Hz 0,5 А
Довжина
85 мм
Живлення
мережа 220 В
В ящику 250 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x1 |
| Сила струму (А) | 2.4 A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴






