
Зарядний пристрій 220В 3,1А 12Вт 5В USBx2 Fast Charging LCD Original APD-2S 250шт 7356
119 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7356
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 3,1А 12Вт 5В USBx2 Fast Charging LCD Original APD-2S 250шт 7356
Зарядний пристрій - це мережний адаптер із двома USB виходами (без кабелю), який дозволяє заряджати 2 пристрої одночасно.
Пристрій має дисплей, що показує значення напруги у вольтах.
Практична реалізація адаптера із заокругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, міцного пластику та має досить компактні розміри.
Високоякісний вогнестійкий ABS-пластик не перегріватиметься при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, незалежно від подряпин, ударів чи падінь.
Може використовуватися не тільки для телефону, а й інших пристроїв, наприклад, планшетів, навушників, смарт-годинників, трекерів, зовнішніх акумуляторів, електронних книг, але не забувайте враховувати сумісність портів і потужність струму.
Зарядний пристрій підтримує технологію Quick Charge 3.0 зі стандартом швидкого заряджання USB Power Delivery, завдяки чому може повністю заряджати сумісні мобільні апарати менш ніж за годину. Технологія, яку вона застосовує, автоматично розпізнає тип підключеного пристрою, гнучко регулює напругу та силу струму, забезпечуючи максимально швидкий зарядний пристрій, і в міру того, як батарея заряджається, вона поступово знижує необхідну силу струму.
Пристрій має LED дисплей, що показує значення сили струму A і напруги В
Характеристики
Тип
зарядний пристрій
Кількість роз'ємів
USB A х2
Матеріал
ABS-пластик
Output USB A
DC 5 V - 3,1 A
Input
AC 100-240V 50/60 Hz 0,5 А
Стандарт швидкої зарядки
Fast Charge
Живлення
мережа 220 В
Довжина
85 мм
Особливості
LDC дисплей
В ящику 250 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x2 |
| Сила струму (А) | 3.1 А |
| Технології для швидкого заряджання | Fast charger |
| Технічні особливості пристрою | Інформаційний дисплей |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴





