
Зарядний пристрій 220В 7,0А 12Вт 12В USBx4 Original 36-2 250шт 7358
115 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7358
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 7,0А 12Вт 12В USBx4 Original 36-2 250шт 7358
Зарядний пристрій - це мережевий адаптер з чотирма вихідними USB (без кабелю), що дозволяє одночасно заряджати 4 пристрої.
Практична реалізація адаптера із закругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, міцного пластика і має компактні розміри.
Вогнезахисний корпус не перегрівається під час зарядки, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, стійкий до подряпин, ударів або падінь.
Зарядний пристрій підтримує технологію швидкого зарядки, тому він може повністю заряджати сумісні мобільні пристрої менше ніж за годину.
Його можна використовувати не тільки для телефону, але і для інших пристроїв, наприклад, планшетів, навушників, розумних годинників.
Не забувайте враховувати сумісність портів та поточну потужність.
Характеристики
Тип
зарядний пристрій
Кількість роз'ємів
USB A х4
Матеріал
ABS-пластик
Output USB A
DC 5 V - 3.5 A / 9 V - 2 A / 12 V - 1.5 A
Input
AC 100-240V 50/60 Hz 0,5 А
Стандарт швидкої зарядки
Fast Charger 7A (3.5A)
Живлення
мережа 220 В
Довжина
85 мм
В ящику 250 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
| Напруга (otput) | 12 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x4 |
| Потужність | 12 Вт Вт |
| Сила струму (А) | 7 А |
| Тип | Мережевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 ₴




