
Зарядний пристрій 220В 3,5А 12Вт 12В USBx1 QC3.0 Fast Charger M-111 250шт 7360
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7360
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 3,5А 12Вт 12В USBx1 QC3.0 Fast Charger M-111 250шт 7360
Зарядний пристрій - це мережевий адаптер з одним виходом USB (без кабелю)
Практична реалізація адаптера із закругленими бічними гранями забезпечує комфорт у щоденному використанні. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик, міцного пластику і має досить компактні розміри.
Вогнестійкий пластиковий корпус не буде перегріватися при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання, стійкий до подряпин, ударів та падінь.
Зарядний пристрій підтримує технологію швидкого зарядки, тому він може повністю заряджати сумісні мобільні пристрої менше ніж за годину.
Зроблений з стійкого до вогню полікарбонату
Його можна використовувати не тільки для телефону, але і для інших пристроїв, наприклад, планшет, навушники, розумних годинників, не забувайте враховувати сумісність портів та поточну потужність.
Характеристики
Тип
зарядний пристрій
Кількість роз'ємів
USB A х1
Матеріал
ABS-пластик
Output USB A
DC 5 V - 3.5 A 9 V - 2 A
12 V - 1.5 A
Input
AC 100-240V 50/60 Hz 0,35 А
Стандарт швидкої зарядки
QC 3.0
Живлення
мережа 220 В
Довжина
83 мм
В ящику 250 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Білий |
| Потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230302-MIX-G |
| Напруга (otput) | 12 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x1 |
| Сила струму (А) | 3.5 А |
| Технології для швидкого заряджання | QC 3.0 / Fast charger |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴





