
Колонка музична портативна Bluetooth ZQS8139 8шт 7977
1 891 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7977
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна Bluetooth ZQS8139 8шт 7977
Акустична переносна колонка - це портативна підлогова система, призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового підключення через 3,5 мм роз'єм
Колонка виготовлена з високоякісного пластику з металевими гратами на динаміці для більш надійного захисту динаміків.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймач
LED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.
Колонка має акумулятор 3600 mAh, який дає пристрою автономність і до 8 години прослуховування музики без підзарядки
Колонка має 1 дротовий мікрофон і ідеально підходить для різноманітних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики
Тип
Колонка музична портативна
Бездротові можливості
Bluetooth
Кількість динаміків
1
Розмір динаміка
8""
Сумарна потужність звуку
15 Вт
Чутливість
80 Дб
Опір
4 Ом
Інтерфейси
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC IN
Матеріал корпусу
Пластик + метал
Максимальна частота
18000 Гц
Мінімальна частота
45 Гц
FM-приймач
є
LED підсвічування
є
Пульт ДК
є
Дисплей
є
Ємність акумулятора
3600 mAh
Підтримувані картки пам'яті
TF
Підключення кількох пристроїв за допомогою технології True Wireless Stereo (TWS)
немає
Тип живлення
microUSB DC 5 V через блок живлення 220 V + акумулятор
Колір корпусу
чорний
Мікрофон
1 дротовий
Розміри колонки
22х28х37 мм
У ящику 8 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 3600 mAh |
| Заряджання батареї | USB-microUSB |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість динаміків | 1 |
| Максимальна частота | 18000 |
| Потужність | 15 Вт Вт |
| Мікрофон | 1 дротовий |
| Мінімальна частота | 45 |
| Назва прайс-листа | NP-20250106-MINISPEAKERS-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Розмір динаміка | 8 |
| Опір | 4 Ом |
| Технічні особливості пристрою | 1 роз'єм MIC, FM-приймач, LED подсветка, Бездротовий пульт ДК, Інформаційний дисплей, Під'єднання до ПК |
| Тип | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 891 ₴







