
Колонка музична портативна Bluetooth ZQS4247 8шт 7978
1 959 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7978
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна Bluetooth ZQS4247 8шт 7978 Особливості включенняДля включення музичної портативної колонки ZQS4247 потрібно одночасно натиснути кнопку ВКЛЮЧЕННЯ і кнопку TRE -Акустична переносна колонка - це портативна настільна система, призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового підключення через 3,5 мм роз'ємКолонка виготовлена з високоякісного пластику з металевими гратами на динаміці для більш надійного захисту динаміків.Ручка та ремінець забезпечують надійне утримання колонки під час переміщення, запобігаючи його падінню або пошкодженню, а руки вільні для виконання інших завдань.Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймачLED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.Колонка має акумулятор 3600 mAh, який дає пристрою автономність та до 5-8 годин прослуховування музики без підзарядкиПеревагою цієї моделі стала її сумісність із такими самими пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього достатньо встановити ще одну колонку, поєднавши їх за допомогою технології True Wireless StereoЕквалайзер – дозволяє користувачу самостійно налаштувати частоту діапазону для прослуховування кожного треку.Колонка має два бездротових мікрофони, ідеально підходить для різних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції. Мікрофони працюють від акумуляторів, які заряджаються від USB-Type C.
Характеристики
Тип Колонка музична портативнаБездротові можливостіBluetoothКількість динаміків2Розмір динаміка4""Сумарна потужність звуку 16 Вт (8 Вт х2)Чутливість85 ДбОпір4 ОмІнтерфейсиUSB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC INМатеріал корпусуПластик + металМаксимальна частота18000 ГцМінімальна частота45 ГцFM-приймачєLED підсвічування єЕквалайзерєПідключення кількох пристроїв за допомогою технології True Wireless Stereo (TWS)єІнформаційний дисплейєПульт дистанційного керуванняєЄмність акумулятора 3600mAhПідтримувані картки пам'ятіTFТип живленняUSB -Type C через блок живлення 220 V + акумуляторКолір корпусучорнийМікрофон2 бездротовіЖивлення мікрофонаакумулятор, зарядка USB -Type CРозміри колонки 150х380х160 мм У ящику 8 шт. Мінімальна загальна сума замовлення в кошику – 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!Товари вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягають!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 85 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 3600 mAh |
| Заряджання батареї | USB-Type C |
| Заряджання мікрофона | USB - Type C |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна частота | 18000 |
| Потужність | 16 Вт Вт |
| Мікрофон | 2 бездротові |
| Мінімальна частота | 45 |
| Назва прайс-листа | NP-20260220-SPEAKERS-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Розмір динаміка | 4 |
| Опір | 4 Ом |
| Способ переноски | Регульований ремінець на плече |
| Технічні особливості пристрою | 1 роз'єм MIC, FM-приймач, LED подсветка, True Wireless Stereo, Бездротовий пульт ДК, Інформаційний дисплей, Під'єднання до ПК, Еквалайзер |
| Тип | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 959 ₴









