
Колонка музична портативна Bluetooth з мікрофоном B100 20шт 8213
1 520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8213
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна Bluetooth з мікрофоном B100 20шт 8213
Акустична переносна колонка - це портативна настільна система, призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового підключення через 3,5 мм роз'єм
Колонка виготовлена з високоякісного пластику.
Ручка та ремінець забезпечують надійне утримання предмета під час переміщення, запобігаючи його падінню або пошкодженню, а руки вільні для виконання інших завдань.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймач
LED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.
Колонка має акумулятор, який дає пристрою автономність та до 5-8 годин прослуховування музики без підзарядки
Еквалайзер – дозволяє користувачу самостійно налаштувати частоту діапазону для прослуховування кожного треку.
Колонка має мікрофон, ідеально підходить для різноманітних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики
Тип
Колонка музична портативна
Бездротові можливості
Bluetooth
Кількість динаміків
2
Розмір динаміка
3""
Сумарна потужність звуку
20 Вт
Чутливість
80 Дб
Опір
3 Ом
Інтерфейси
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC IN
Матеріал корпусу
Пластик
Максимальна частота
18000 Гц
Мінімальна частота
80 Гц
FM-приймач
є
LED підсвічування
є
Еквалайзер
є
Інформаційний дисплей
є
Ємність акумулятора
3.7V 3000mAh
Підтримувані картки пам'яті
TF
Тип живлення
microUSB DC 5 V через блок живлення 220 V + акумулятор
Колір корпусу
чорний
Мікрофон
1 дротовий
У ящику 20 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 3000 mAh |
| Заряджання батареї | USB-microUSB |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна частота | 18000 |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Мікрофон | 1 дротовий |
| Мінімальна частота | 80 |
| Назва прайс-листа | NP-20250301-MIX-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Розмір динаміка | 3 |
| Опір | 3 Ом |
| Технічні особливості пристрою | FM-приймач, LED подсветка, Інформаційний дисплей, Під'єднання до ПК, Еквалайзер |
| Тип | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴







