
Колонка музична портативна Bluetooth ZQS8211 6шт 8217
2 702 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8217
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна Bluetooth ZQS8211 6шт 8217Акустична переносна колонка - це портативна підлогова система, яка має вбудовані колеса та телескопічну ручку для легкого переміщення, призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового підключення через 3,5 мм роз'ємКолонка виготовлена з високоякісного пластику з металевими гратами на динаміці для більш надійного захисту динаміків.Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймачLED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.Колонка має акумулятор, який дає пристрою автономність до 8-10 години прослуховування музики без підзарядкиПеревагою цієї моделі стала її сумісність із такими самими пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього достатньо встановити ще одну колонку, поєднавши їх за допомогою технології True Wireless StereoКолонка має мікрофон, ідеально підходить для різноманітних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики
Тип Колонка музична портативнаБездротові можливостіBluetoothКількість динаміків2Розмір динаміка8"Сумарна потужність звуку 40 ВтЧутливість80 ДбОпір8 ОмІнтерфейсиUSB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC INМатеріал корпусуПластик + металМаксимальна частота20000 ГцМінімальна частота45 ГцFM-приймачєLED підсвічування єІнформаційний дисплейєПульт дистанційного керуванняєЄмність акумулятора4500 mAhПідтримувані картки пам'ятіTFТип живленняmicroUSB DC 5 V через блок живлення 220 V + акумуляторКолір корпусучорнийМікрофон1 бездротовий У ящику 6 шт.Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 4500 mAh |
| Заряджання батареї | USB-microUSB |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Потужність | 40 Вт Вт |
| Мікрофон | 1 бездротовий |
| Мінімальна частота | 45 |
| Назва прайс-листа | NP-20260220-SPEAKERS-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Розмір динаміка | 8 |
| Опір | 8 Ом |
| Технічні особливості пристрою | 1 роз'єм MIC, FM-приймач, LED подсветка, True Wireless Stereo, Бездротовий пульт ДК, Інформаційний дисплей, Під'єднання до ПК |
| Тип | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 702 ₴








