
Колонка музична портативна Bluetooth RX-8188 6шт 8529
2 026 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8529
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна Bluetooth RX-8188 6шт 8529
Акустична переносна колонка - це портативна підлогова система, яка має вбудовані колеса та телескопічну ручку. Вона призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth, або дротового підключення через 3,5 мм роз'єм.
Колонка виготовлена з високоякісного пластику.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймач
LED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.
Колонка має акумулятор, який дає пристрою автономність до 8-10 години прослуховування музики без підзарядки
Перевагою цієї моделі стала її сумісність із такими самими пристроями. Додати в комплект ще одну колонку нескладно: для цього достатньо встановити ще одну колонку, поєднавши їх за допомогою технології True Wireless Stereo
Колонка має мікрофон, ідеально підходить для різноманітних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики
Тип
Колонка музична портативна
Бездротові можливості
Bluetooth
Кількість динаміків
1
Розмір динаміка
8"
Сумарна потужність звуку
10 Вт
Чутливість
85 Дб
Опір
4 Ом
Інтерфейси
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC IN
Матеріал корпусу
Пластик
Максимальна частота
20000 Гц
Мінімальна частота
100 Гц
FM-приймач
є
LED підсвічування
є
Інформаційний дисплей
є
Ємність акумулятора
3,7V 1800 mAh
Підтримувані картки пам'яті
TF
Підключення кількох пристроїв за допомогою технології True Wireless Stereo (TWS)
є
Тип живлення
microUSB DC 5 V через блок живлення 220 V + акумулятор
Колір корпусу
чорний
Мікрофон
1 дротовий
У ящику 6 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 85 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 1800 mAh |
| Заряджання батареї | USB-microUSB |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість динаміків | 1 |
| Максимальна частота | 20000 |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Мікрофон | 1 дротовий |
| Мінімальна частота | 100 |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Розмір динаміка | 8 |
| Опір | 4 Ом |
| Технічні особливості пристрою | 1 роз'єм MIC, FM-приймач, LED подсветка, True Wireless Stereo, Бездротовий пульт ДК, Інформаційний дисплей, Під'єднання до ПК |
| Тип | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 026 ₴



