
Зарядний пристрій 220В 2,1А 12Вт 5В з кабелем USB - micro USB 1,5м Original HH-688A 400шт 8559
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8559
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 2,1А 12Вт 5В з кабелем USB - micro USB 1,5м Original HH-688A 400шт 8559
Мережевий, зарядний пристрій з цікавим дизайном, на мережному адаптері в комплекті йде кабель micro USB зі штепсельною вилкою стандарту ЄС. Зарядний пристрій має захист від короткого замикання, захист від надмірної зарядки, захист від навантаження струму, захист від перевищення напруги
Характеристики
Тип пристрою
Зарядний мережевий пристрій
Підключення пристрою
USB роз'єм
Вбудований запобіжник
Так
Напруга живлення
220V
Робоча температура
від -10С до 50С
Вихід
DC 5V
Довжина
1.5 м
Потужність
12 Вт
Призначення
Для телефону
Кількість USB-портів
1
Матеріал
АБС-пластик вогнестійкий, міцний, Сердечник із чистої міді
Максимальний струм
2.1 А
Тип роз'єму 1
micro USB
Форма роз'єму 1
прямий
У ящику 400шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Адаптер |
| Колір | Білий |
| Потужність | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю (м) | 1.5 м |
| Кабель | USB - microUSB |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230108-MIX-G |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x1 |
| Сила струму (А) | 2.1 A |
| Упаковка | Коробка |
| Форма роз'єму | Прямий - прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴





