
Колонка музична портативна Bluetooth BKK B86 12шт 8917
1 939 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8917
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колонка музична портативна Bluetooth BKK B86 12шт 8917
Колонка музична портативна - це портативна підлогова система призначена для відтворення аудіо з різних пристроїв, таких як планшети та смартфони, за допомогою бездротової технології Bluetooth або дротового підключення через 3,5 мм роз'єм.
Корпус акустичної колонки виготовлений з міцного, високоякісного ABS-пластика з металевими гратами на динаміці.
Колонка має USB-порт для відтворення музики з флеш-накопичувачів, а також слот для карток пам'яті TF, який дозволяє прослуховувати аудіофайли з картки пам'яті. Крім того, вона має FM-приймач
LED підсвічування створює динамічне світлове шоу, яке дарує незабутні емоції. Колір світлодіодів змінюється в такт музиці, автоматично підлаштовуючись під кожну композицію та створюючи барвисті візерунки, яка за бажанням може відключатися.
Колонка має акумулятор, який дає пристрою автономність і до 8-10 години прослуховування музики без підзарядки
Еквалайзер дозволяє користувачеві самостійно настроїти частоту діапазону для прослуховування кожного треку.
Колонка має мікрофон, та ідеально підходить для різноманітних заходів, таких як шкільні урочистості, вечірки, концерти, виступи, урочисті заходи, весілля, конференцій, дискотеки, виставки, рекламні акції.
Характеристики
Тип
Колонка музична портативна
Бездротові можливості
Bluetooth
Кількість динаміків
2
Розмір динаміка
4"
Сумарна потужність звуку
20 Вт
Чутливість
80 Дб
Опір
4 Ом
Інтерфейси
USB, Mini-Jack AUX 3.5 мм, MIC IN
Матеріал корпусу
Пластик + Алюміній
Максимальна частота
18000 Гц
Мінімальна частота
80 Гц
FM-приймач
є
LED підсвічування
є
Пульт дистанційного керування
ні
Еквалайзер
є
Ємність акумулятора
3000 мАг 18650 3,7 v
Підтримувані картки пам'яті
TF
Тип живлення
microUSB DC 5 V через блок живлення 220 V + акумулятор
Колір корпусу
чорний
Мікрофон
1 дротовий
У ящику 12 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, micro USB, USB |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 3000 mAh |
| Заряджання батареї | USB-microUSB |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кількість динаміків | 2 |
| Максимальна частота | 18000 |
| Мікрофон | 1 дротовий |
| Мінімальна частота | 80 |
| Назва прайс-листа | NP-20250621-MIX-G |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Розмір динаміка | 4 |
| Опір | 4 Ом |
| Технічні особливості пристрою | 1 роз'єм MIC, FM-приймач, LED подсветка, Під'єднання до ПК, Еквалайзер |
| Тип | Підлогова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 939 ₴




