
Ліхтар поліцейський Bailong 2х18650 BL-P08-P50 80шт 7520
649 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7520
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар поліцейський Bailong 2х18650 BL-P08-P50
Ліхтар поліцейський - це ручний світлодіодний поліцейський тактичний ліхтарик з удароміцним та водонепроникним корпусом з анодованого алюмінію, який має 5 режимів свічення, оптичний зум та зарядку від прикурювача. Це якісно зібраний та довговічний світлодіодний ліхтарик, який порадує потужним світлом, своїми можливостями та компактними розмірами.
Масштабування фокусу променя змінюється висуванням головної частини ліхтаря. Фокусувальна лінза дозволяє змінювати кут розсіювання світла від широкої плями до вузькоспрямованого світла.
Ліхтар працює від двох акумуляторів 18650 і заряджається від мережі за допомогою спеціального пристрою, що йде в комплекті або від прикурювача.
Світлодіодний ручний ліхтар цієї моделі відрізняється практичністю та надійністю, захистом від вологи та ударів, а також яскравим світінням, тому відноситься до тактичних для засліплення та дезорієнтації противника.
Ручний тактичний ліхтар відрізняється компактними розмірами, що дозволяє носити його завжди з собою в сумці, кишені або на руці за допомогою ремінця. Металевий ребристий корпус надає впевненості, він захищений від погодних факторів і ударостійкий, не вислизатиме, і при цьому його дуже приємно тримати в руці.
У ньому є 5 режимів освітлення (100%, 75%, 50%, Миготливий, SOS). Ліхтар упакований у картонну коробку. Акумулятор та кабель заряджання в комплекті.
Спеціальна кліпса дозволяє прикріпити ліхтар до ременя або одягу.
Характеристики
Тип
світлодіодний ліхтар
Вид
ручний поліцейський тактичний, переносний
Матеріал корпусу
анодований алюміній
Живлення
2 х знімний акумулятор Li-ion 18650 3.7V / 3 х ААА
Спосіб заряджання
від прикурювача / зарядний пристрій для двох акумуляторів від мережі 220 V
Тип діода
Cree XMP50
Кількість світлодіодів
4
Додатково
висувний оптичний зум
Кількість режимів роботи
5 (100%, 75%, 50%, Миготливий, SOS)
Довжина
21 см
Застосування
полювання
туризм
риболовля
кемпінг
на відкритому повітрі
у походах
на розкопках
підземелля
У ящику 80 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 116 кг |
| Дальність світлового променя | 1200 |
| Заряджання батареї | Від мережі/прикурювача/зарядний пристрій 220 В |
| Джерело живлення приладу | вбудований акумулятор |
| Колір світіння | Білий |
| Назва прайс-листа | NP-20230227-TORCH-G|NP-20240205-MIX_ |
| Живлення приладу | Акумулятор 2х 18650/3хАА |
| Застосування | полювання, туризм, риболовля, кемпінг, на відкритому повітрі, у походах, на розкопках, підземелля |
| Світловий потік | 1400 |
| Технічні особливості пристрою | ZOOM (зум) |
| Час роботи | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴






