
Ліхтар поліцейський Bailong 1х18650 BL-8900-P50 120шт 7932
372 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7932
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліхтар поліцейський Bailong 1х18650 120шт BL-8900-P50
Ліхтар поліцейський – це ручний світлодіодний поліцейський тактичний ліхтарик з удароміцним та водонепроникним корпусом з анодованого алюмінію, який має 3 режими свічення, оптичний зум та USB зарядку. Це якісно зібраний та довговічний світлодіодний ліхтарик, який потішить потужним світлом, своїми можливостями та компактними розмірами.
Світлодіодний ручний ліхтар цієї моделі відрізняється практичністю та надійністю, захистом від вологи та ударів, а також яскравим світінням, тому відноситься до тактичних для засліплення та дезорієнтації противника.
Масштабування фокусу променя змінюється висуванням головної частини ліхтаря. Фокусувальна лінза дозволяє змінювати кут розсіювання світла від широкої плями до вузькоспрямованого світла.
Заряджання акумулятора знімається за допомогою спеціального пристрою від мережі 220 V або прикурювачу, що йде в комплекті. Також є можливість встановлення трьох батарейок AAA 1,5V.
Ручний тактичний ліхтар відрізняється компактними розмірами, що дозволяють носити його завжди із собою у сумці, кишені або на руці за допомогою ремінця. Металевий ребристий корпус надає впевненості, він захищений від погодних факторів і міцний, не вислизає, і при цьому його дуже приємно тримати в руці.
Ліхтар упакований у картонну коробку. Акумулятор та кабель підзарядки у комплекті.
Характеристики
Тип
світлодіодний ліхтар
Вид
ручний політичний тактичний, переносний
Матеріал корпусу
анодований алюміній
Живлення
знімний акумулятор Li-ion 18650 3.7V/ батарейки 3х AAA 1,5V
Спосіб заряджання
зарядний пристрій від мережі 220 В / прикурювач
Тип діода
Cree XMP50
Кількість світлодіодів
1
Додатково
висувний оптичний зум
Кількість режимів роботи
3
Довжина
14,5 см
Застосування
полювання
туризм
риболовля
кемпінг
на відкритому повітрі
у походах
на розкопках
підземелля
У ящику 120шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bailong |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип діода | Р50 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 114 кг |
| Дальність світлового променя | 1000 |
| Заряджання батареї | Зарядний пристрій 220 В/від прикурювача |
| Колір світіння | Білий |
| Назва прайс-листа | NP-20231125-MIX-G |
| Живлення приладу | Акумулятор 18650/3хАА |
| Застосування | полювання, туризм, риболовля, кемпінг, на відкритому повітрі, у походах, на розкопках, підземелля |
| Світловий потік | 1200 |
| Технічні особливості пристрою | ZOOM (зум) |
| Час роботи | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴





