
Зарядний пристрій 220В 2,0А 15Вт 5В USBx1 з кабелем USB - Type-C Fast Charger 15Вт Samsung S8 250шт 9839
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9839
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 220В 2,0А 15Вт 5В USBx1 з кабелем USB - Type-C Fast Charger 15Вт Samsung S8 250шт 9839
Мережевий адаптер з боковим портом USB, компактні, невеликі розміри, ергономічне використання простору. Кабель з вогнестійкого TPE матеріалу USB - Type-C.
Має захист від перепаду напруги від коротких замикань, функцію швидкої зарядки.
Характеристики
Вхід
100-240V 50-60Hz
Вихід
5,0V DC 2A або 9,0V DC 1.67A
Тип кабеля
Кабель USB - Type-C
Потужність
15 Вт
Колір
Чорний
Призначення
Універсальне
Напруга живлення
220 В
Кількість USB-портів
1
Номінальна сила струму
2 А
Вид
Зарядний пристрій з кабелем
Тип роз'єму 1
USB
Тип роз'єму 2
Type-C
Форма роз'єму 1
прямий
Форма роз'єму 2
прямий
Довжина проводу
1 метр.
У ящику 250 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені на наступний робочий день!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Адаптер |
| Колір | Чорний |
| Потужність | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Кабель USB |
| Швидка зарядка | Так |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю (м) | 1 м |
| Кабель | USB - Type C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230511-MIX-G|NP-20240205-MIX_ |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x1 |
| Сила струму (А) | 2 А |
| Технології для швидкого заряджання | Fast charger |
| Форма роз'єму | Прямий - прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴





