
Зарядний пристрій 12В 3,1А 10,5Вт 5В USBx2 00049 500шт 7926
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7926
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 12В 3,1А 10,5Вт 5В USBx2 00049 500шт 7926
Автомобільний, зарядний пристрій з двома USB портами та швидкою зарядкою QC3,0. Пристрій має захист від короткого замикання, матеріал портативного устрою вогнестійка АБС + металевий корпус захист від короткого замикання
Характеристики
Тип
Зарядний пристрій
Підключення пристроїв
2 USB роз'єма
Вбудований запобіжник
Да
Output USB 1
1 A
Вхідна номінальна напруга
12 В
Output USB 2
2.4 А
Матеріал
ABS пластик
В ящику 500 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230511-MIX-G|NP-20240205-MIX_ |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Прикурювач 12 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x2 |
| Потужність | 10.5 Вт Вт |
| Сила струму (А) | 3.1 А |
| Тип | Автомобільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴




