
Зарядний пристрій 12В 7,0А 35Вт 12В USBx4 QC3.0 00044 250шт 7964
89 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7964
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 12В 7,0А 35Вт 12В USBx4 QC3.0 00044 250шт 7964
Автомобільний, зарядний пристрій з 4-ма USB портами та швидкою зарядкою QC3,0. Пристрій має захист від короткого замикання, матеріал портативного устрою вогнестійка АБС + металевий корпус захист від короткого замикання
Характеристики
Кількість пристроїв
4 USB роз'єма
Вбудований запобіжник
Да
Вихідна потужність
35 Вт
Вхідна номінальна напруга
12 В
Сила струму
7 А
Матеріал
ABS пластик
У ящику 250 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230511-MIX-G |
| Напруга (otput) | 12 В |
| Живлення приладу | Прикурювач 12 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x4 |
| Потужність | 35 Вт Вт |
| Сила струму (А) | 7 А |
| Тип | Автомобільний |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴




