
Проектор лазерний пластиковий великий Star Shower SS-177 30шт 8284
203 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8284
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор лазерний пластиковий великий Star Shower SS-177 30шт 8284
Проектор лазерний - це проектор для "зоряної" прикраси будинку. Ідеально підійде для вуличної ілюмінації та прикраси великих приміщень.
Лазерний промінь проектора додасть тисячі барвистих зірок у всьому будинку як усередині, так і зовні. Варто лише підключити прилад до мережі та навколо засяють тисячі зірок червоного та зеленого кольору.
Встановити прилад можна на спеціальній підставці або землю (сніг) за допомогою спеціального кілочка. Водонепроникний корпус IP44 запобігає попаданню вологи в корпус і дозволяє використовувати проектор у вуличних умовах, просто неба.
Ідеально підходить для святкового фону, новорічних корпоративів, готелів, ресторанів, комерційних будівель, будинки, дитячої спальні, фасадів, вікна, вітрин, клубів, ковзанок, концертів, показів моди, танцювального залу, театральних сцен
Характеристики
Колір лазера
червоний (650nm) та зелений (532nm)
Матеріал корпусу
пластик
Клас лазера
3R
Потужність
3mW
Малюнок
рухомі точки
Живлення
AC 100-240V 50/60Hz
Блок живлення
5V 1A
Довжина кілочка
20 см.
Довжина кабелю живлення
80 см.
Площа покриття
3000 кв.
Колір
чорний
У ящику 30,00 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид освітлення | Спрямоване |
| Застосування освітлення | Для концертних залів, Для театрів, Для клубів, Для шоу |
| Колірна гамма | RGB |
| Спосіб монтажу | Комбіноване |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю живлення | 80 см |
| Довжина кілочка | 20 см |
| Клас лазера | 3R |
| Колір світіння | Мікс |
| Колір шнура живлення | Чорний |
| Малюнок | рухомі точки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Площа покриття | 3000 кв.м |
| Застосування | Вулична |
| Стан | Нове |
| Тип освітлення | Проєктор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴





