
Зарядний пристрій 12В 1,0А 10,5Вт 5В USBx1 Fast Charger JS-1933 500шт 9845
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9845
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій 12В 1,0А 10,5Вт 5В USBx1 Fast Charger JS-1933 500шт 9845
Мережевий зарядний пристрій - це потужна автомобільна зарядка для мобільних пристроїв, яка забезпечує швидку зарядку і високу сумісність з пристроями більшості брендів.
Зарядний пристрій має інтелектуальний чіп для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом.
Вогнестійкий корпус ABS не перегріватиметься під час заряджання, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Захистіть себе та своє обладнання зсередини.
Характеристики
Вид
Зарядний пристрій
Кількість USB-портів
1
Підключення
USB
Вихідний струм
1.0 А
Потужність
10,5 Вт
Напруга живлення
12 В
У ящику 500 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид | Зарядний пристрій |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомобільний |
| Швидка зарядка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований запобіжник | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20230511-MIX-G|NP-20240205-MIX_ |
| Напруга (otput) | 5 В |
| Живлення приладу | Прикурювач 12 В |
| Під'єднання пристрою | USB A x1 |
| Сила струму (А) | 1 А |
| Технології для швидкого заряджання | Fast Charging Smart charger |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴



