
Кабель 2 in 1 ( L , C ) 2A (0.2m)
128 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ц-000055995
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Group_Name | 2 in 1 |
| Виробник | Різні |
| Довжина кабелю | 0.2m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 708700 |
| Підтип | Cable 2 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 2 in 1 |
| Тип | Cables |
| Колір | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴

