
Led Lightning Cable 6 in 1 ( USB, L, С ) 60Watt (1.2m) — Earldom EC-IC03
506 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ц-000083417
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Earldom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Earldom EC-IC03 |
| Довжина кабелю | 1.2m |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 790633 |
| Підтип | Cable 3 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 6 in 1 |
| Тип | Cables |
Інформація для замовлення
- Ціна: 506 ₴









