
Навушники з мікрофоном 3.5mm Celebrat D11 — Black
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ц-000076012
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навушники Celebrat вирізняються прекрасним звуком і повною ізоляцією. Якісні потужні баси, ідеальні середні та дзвінки високі частоти, гарна деталізація. Високі частоти не «пісочать», баси тішать своєю масивністю, звук чистий і яскравий. Особливості: Компактний і стильний дизайн для зручного носіння Високоякісний звук Навушники ідеально підходять для портативних звукових систем Міцний кабель завдовжки 1.2 м Під'єднання 3.5 мм Відтворювані частоти 18 — 20000 Гц Імпеданс 16 Ом Наявність Мікрофона
Тип підключення: Дротові
Інтерфейс під'єднання: 3.5 мм (mini-Jack)
Діапазон частот навушників: 20 - 20000Гц
Форма штекера: Прямий
Тип конструкції: Герметичні ("затички")
Тип акустичного оформлення: Закриті
Тип кріплення: Внутрішньоканальні
Опір, Ом: 16
Тип підключення: Дротові
Інтерфейс під'єднання: 3.5 мм (mini-Jack)
Діапазон частот навушників: 20 - 20000Гц
Форма штекера: Прямий
Тип конструкції: Герметичні ("затички")
Тип акустичного оформлення: Закриті
Тип кріплення: Внутрішньоканальні
Опір, Ом: 16
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celebrat |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | Celebrat D11 |
| Аудіо товари | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Дизайн | Black |
| Інтерфейс під'єднання | 3.5mm |
| Категорія товару | Аудіо товари |
| Код | 771777 |
| Підтип | Навушники з мікрофоном 3.5mm |
| Тип | Аудіо товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴


