
Електробритва Geemy GM-789 60шт 6235
372 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6235
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електробритва Geemy GM-789 60шт 6235
Електробритва - бездротовий пристрій має сітчасту бритву, яка ідеально підійде для шкіри з високою чутливістю.
У ній голизна голівка відокремлена від обличчя сіточкою, яка виключає ймовірність порізу і знижує дратівливий вплив.
Такий пристрій замінює декілька приладів.
Тепер ви зможете гладко голитися, підрівнювати контури бороди та скронь, а також позбавлятися небажаного волосся на тілі.
Електрична бритва з тримером для бороди, завдяки своїм компактним розмірам та ергономічній формі, легко розташовується в руці.
Ріжучі елементи виконані зі нержавіючої сталі, який забезпечує високу надійність та довговічність.
Електробритва з регульованою насадкою дозволяє вибрати довжину волосся від 3 до 6 мм.
Мотор пристрою потужністю 3W працює від знімного акумулятора АА.
Зарядити його можна від розетки 220V за допомогою мережевого кабелю за 8 годин.
Час роботи при повному заряді становитиме 40 хв.
Тепер ви не залежите від наявності розетки і можете голитися будь-де.
Це дуже зручно, особливо якщо ви їдете поїздом у відрядження чи відпочинок.
Зони використання: Для бороди та вусів, Для брів, Для голови, Для носа, Для окантовки, Для вух
Характеристики
Тип
Електробритва з насадками
Потужність
3 Вт
Кількість насадок
3
Живлення
мережа 220 В
Живлення
знімний акумулятор AA Ni-Cd 500mAh
Матеріал лез
Нержавіюча сталь
Тип управління
Повзункове
Тип установки довжини
знімні насадки
Тип двигуна
Роторний
Час зарядки
8 годин
Час автономної роботи
40 хв
В ящику 60 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення в кошику – 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товар вартістю до 20$ поверненню та обміну не підлягає!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geemy |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип електробритви | сіткова |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Тример | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гоління | Сухе |
| Ємність акумулятора (мА/рік) | 500 mAh |
| Заряджання батареї | От сети |
| Захисна кришка для лез | Да |
| Джерело живлення приладу | знімний акумулятор |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Набір для стриження | 3 in 1 |
| Насадка для носа | Да |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Да |
| Живлення приладу | Акумулятор |
| Потужність | 3 Вт Вт |
| Тип приладу | Електробритва |
| Тип управління | Повзункове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴









