
Блендерний набір 5 в 1 600мл 2400Вт BITEK BT-328 12шт 6431
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6431
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендерний набір 5 в 1 600мл 2400Вт BITEK BT-328 12шт 6431
Блендер ручний - універсальний прилад 5 в 1 для подрібнення та збивання, який має потужний, але тихий мотор потужністю 2400 Вт.
Працює у двох режимах, що дозволить вибрати потрібну швидкість відповідно до Ваших уподобань та типу страв, які ви хочете приготувати.
Пластикова чаша об'ємом 500 мл із двома лезами з нержавіючої сталі допоможе подрібнити пряні трави, часник, горіхи, сир пармезан
Насадка-блендер з наконечником валу та 4 лезами з нержавіючої сталі, призначена для швидкого та ефективного збивання кремів, мусів, десертів, приготування крем-супів. Вона забезпечує оптимальний потік інгредієнтів для змішування та найкраще захоплення. Додатковий комфорт використання дає нековзна ручка, яка допоможе надійно тримати пристрій навіть у мокрих руках. Кнопка перемикання швидкостей знаходиться поруч із великим пальцем
Пластиковий мірний стакан на 600 мл у комплекті для змішування інгредієнтів, приготування коктейлів та інших напоїв.
Збиті вершки для торта, повітряне безе з яєчних білків, омлет і легке тісто для тонких млинців допоможе приготувати віночок насадка.
Насадка-капучинатора використовується для створення щільної та густої молочної піни, яка необхідна для приготування капучіно та інших кавових напоїв. Вона дозволяє збивати молоко до потрібної консистенції, щоб отримати цей кремовий шар на кавовому напої.
Насадки легко від'єднуються та миються. Всі деталі, крім робочого блоку з мотором, можна мити в посудомийній машині.
Буклет-інструкція українською мовою ().
Характеристики
Тип
занурювальний
Потужність
2400 Вт
Живлення
мережа 220 В
Ємність чаші для подрібнення
500 мл
Ємність склянки для збивання
600 мл
Кількість швидкостей насадки блендера
2
Кількість ножів насадки блендера
4
Кількість ножів чаші для подрібнення
2
Матеріал валу та ножів насадки для блендера
нержавіюча сталь
Матеріал ножів чаші для подрібнення
нержавіюча сталь
Керування
механічне
Матеріал чаші для подрібнення та склянки для збивання
пластик
Матеріал вінчика
нержавіюча сталь
Матеріал основи насадки блендера
пластик
Форма ножа насадки блендера
S-подібний ніж
Режим роботи
імпульсний
Швидкість
14500 об/хв
Довжина мережевого шнура
1 м
Насадки
насадка для збивання,
вінчік, подрібнювач, капучінатор
В ящику 12 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товари вартістю до $20 поверненню та обміну не підлягають!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Вінчик для збивання | Так |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість мірної склянки | 600 |
| Місткість подрібнювача | 500 |
| Матеріал основи насадки блендера | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20251231-KITCHEN-G |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Потужність | 2400 Вт Вт |
| Технічні особливості пристрою | Капучинатор |
| Тип | Блендер із чашею |
| Тип приладу | Блендерний набір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴




