
Блендер ручний з чашею 2400Вт 2шв. BITEK BT-330 20шт 6360
487 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6360
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер ручний з чашею 2400Вт 2шв. BITEK BT-330 20шт 6360
Блендер використовується для змішування майонезу, соусів, дитячого харчування, для рубання цибулі, твердого сиру, м'яса, фруктів і овочів, коктейлів.
Працює у двох режимах, що дозволить вибрати потрібну швидкість відповідно до Ваших уподобань та типу страв, які ви хочете приготувати.
Насадка-блендер з пластиковим наконечником валу, леза та вал з нержавіючої сталі. Блендер призначений для швидкого та ефективного збивання кремів, мусів, десертів, приготування крем-супів. Забезпечує оптимальне змішування інгредієнтів. Додатковий комфорт використання дає нековзна ручка, яка допоможе надійно тримати пристрій навіть у мокрих руках. Кнопка перемикання швидкостей знаходиться поруч із великим пальцем
Він дуже легкий у використанні. Пластикова мірна склянка на 600 мл у комплекті для змішування інгредієнтів, приготування коктейлів та інших напоїв.Просто помістіть всі потрібні інгредієнти в чашу, миску або іншу ємність, яку знайдете на кухні, потім зануріть усередину блендер і увімкніть його.
Насадка легко від'єднується та миється. Всі деталі, крім робочого блоку з мотором, можна мити в посудомийній машині.
Буклет-інструкція українською мовою ().
Характеристики
Тип
занурювальний
Потужність
2400 Вт
Живлення
мережа 220 В
Кількість швидкостей
2
Кількість ножів
4
Матеріал насадки основи блендера
пластик
Швидкість обертання
14500 об/хв
Вал блендера
з'ємний
Матеріал ножів
нержавіюча сталь
Імпульсний режим
немає
Довжина мережевого шнура
1 м
Ємність склянки для збивання
600 мл
Матеріал склянки для збивання
пластик
В ящику 20 шт.
Мінімальна загальна сума замовлення у кошику — 8500 грн.
Наш графік роботи: сб-чт 06:00-14:00.
Замовлення, оформлені після 13:30, будуть прийняті та оброблені наступного робочого дня!
Товари вартістю до $20 поверненню та обміну не підлягають!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BiTEK |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість мірної склянки | 600 |
| Матеріал основи насадки блендера | Пластик |
| Назва прайс-листа | NP-20251231-KITCHEN-G |
| Живлення приладу | Мережа 220 В |
| Потужність | 2400 Вт Вт |
| Тип | Блендер із чашею |
| Тип приладу | Блендер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴




