
Сумка 13.3" Skin Pro Portable Stand Sleeve Bag — Brown
1 157 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ц-000072902
+380 (98) 980-00-23
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Матеріал | Тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Group_Name | 13.3" |
| Дизайн | Brown |
| Категорія товару | Сумки та рюкзаки |
| Код | 778082 |
| Марка | Universal |
| Модель девайса | 13.3" |
| Підтип | Сумка |
| Розмір | 13.3" |
| Тип | Чохли |
| Форм фактор | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 157 ₴





